Kontakt z placówką medyczną Awimed


Przychodnia Awimed to miejsce dla całej rodziny. Szereg specjalistycznych gabinetów zapewnia kompleksową opiekę medyczną na wysokim poziomie. Zachęcamy do kontaktu, jeśli interesuje Państwa wizyta u jednego z naszych specjalistów. Dla wygody Pacjentów rejestracji dokonujemy telefonicznie pod podanymi numerami telefonów oraz przez internet (zakładka „Umów wizytę”). Wszelkie pytania można również zadawać drogą elektroniczną, poprzez załączony formularz kontaktowy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy komunikacji.

Formularz kontaktowy

Kreator formularzy by JoomlaShine
Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) niniejszym informujemy ,że:


1. Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne NZOZ AWIMED sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Hallera 2C, tel.: 52 515 39-70, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Może się Pani/Pan kontaktować z nami w następujący sposób: listownie, telefonicznie,e-mailem.

2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych w Centrum Medycznym NZOZ AWIMED e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3.Pana/Pani/ dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w celu komunikacji korzystania z usług medycznych oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot. planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności Centrum Medycznego.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu innym odbiorcom tzn. instytucjom upoważnionym z mocy prawa.

6. Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne w celu realizacji udzielenia świadczenia medycznego.

Masz pytania?

Masz pytania dot. rejestracji do specjalisty? Napisz do nas!

rejestracja@awimed.pl

Kontakt

Centrum Medyczne
NZOZ AWIMED Sp. z o.o.

ul. gen. J. Hallera 2C, 85-795 Bydgoszcz

  • tel.52 515 39 70
  • tel.52 515 39 71
  • NIP: 554-289-11-85
  • REGON: 340711634

Zarejestrowany w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy KRS: 0000349415 Kapitał‚ zakładowy: 625000 PLN

NZOZ Awimed